Marmelat Üretimimiz

Sizlere tamamen doğal/katkısız marmelat ve domates/makarna sosu üreterek tüketiminize sunmaktan mutluluk duymaktayız. Geleneksel yöntemleri AR-GE çalışmalarımızla harmanlayarak, katkı içeriği olmayan, meyve ve sebze bakımından oldukça zengin olan ürünlerimizi güvenle tüketebilir ve her yaştaki çocuklarınıza yedirebilirsiniz.

Önemli notlar:
1- Ürünlerimizin içeriklerinde hiçbir şekilde herhangi bir katkı maddesi (glukoz şurubu, fruktoz şurubu, pektin, vb.) yoktur.
2- Bazı ürünlerimiz kendinden şekerli olduklarından şeker ilavesi yapılmamaktadır. Şeker ilavesi gerektiren durumlarda mümkün olduğunca kahverengi (esmer) pancar ya da beyaz pancar şekerini kullanmaktayız.
3- Ürünlerimizin kapağı açılmadan serin ve güneş almayan bir ortamda saklanma ömrü yaklaşık 6 ay ile 1 senedir. Kapağı açıldıktan sonra mutlaka buzdolabında muhafaza edilmeli ve mümkünse 10 gün içerisinde tüketilmelidir.
4- Ürünlerimizin bazıları (elma, muz, balkabağı) bebek beslenmesinde güvenli bir şekilde kullanılabilir. Diyabetik hastalarımız içinde güvenle kullanabilecekleri ürünlerimiz mevcuttur.
5- Ürün çeşidimizi arttırmak ve mümkün olduğunca raf ömrü uzun doğal ürünler üretmek için AR-GE çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.